Hra sa aj na remízy do 90 min

Hra sa každý s každým po dva zápasy

 

 

A hlavné je zakázané keď ktosi prehráva  nesmie vypínať   hru.

Ak kdosi poruši pravidlá bude vyhodeny z ligy

 

 

 

 

Vyhľadávanie

TOPlist