

Hra sa aj na remízy do 90 min
Hra sa každý s každým po dva zápasy
A hlavné je zakázané keď ktosi prehráva nesmie vypínať hru.
Ak kdosi poruši pravidlá bude vyhodeny z ligy



Hra sa aj na remízy do 90 min
Hra sa každý s každým po dva zápasy
A hlavné je zakázané keď ktosi prehráva nesmie vypínať hru.
Ak kdosi poruši pravidlá bude vyhodeny z ligy
